Міжнародне охоронне агентство «ГРУП 1 СЕК’ЮРІТІ»
Русский | Українська
Про компаніюНаші представництваПостачання обладнанняФізична охоронапультова охоронаПожежна безпекаМонтаж та обслуговуванняНаші клієнтиВакансіїКонтактиЛіцензіїПодякиПреса про нас

Міжнародне охоронне агентство «ГРУП 1 СЕК’ЮРІТІ»

Наша компанія бере участь у програмі допомоги підрозділам в зоні АТО.

Ми надаємо комплексні послуги із забезпечення безпеки та охорони.

Наша мета запровадити в Україні міжнародні стандарти якості у галузі безпеки. Завдяки найтіснішій співпраці з північно американськими і перш за все канадськими фахівцями ми маємо прямий доступ до найсучасніших технологій охорони. Їх ефективність на практиці перевірили в Канаді та в гарячих точках наші співробітники, виконуючі спеціальні завдання під егідою ООН.

Охоронне агентство Груп 1 Сек'юріті володіє ексклюзивними правами на продаж, монтаж та технічне обслуговування обладнання відомого в Північній Америці виробника систем безпеки - Cubc-international Inc. Завдяки партнерським стосункам з виробниками у нас не лише новітня, а й найдешевша техніка.

Ваша безпека — наш професійний обов'язок

Ми продовжуємо столітні традиції канадської поліції, кращим показником в роботі якої вважається не кількість спійманих злочинців (що також важливо), а створення ефективної СИСТЕМИ безпеки, коли злодію краще податися в США, чи до Мексики.

У зоні нашої відповідальності ми гарантуємо контроль і порядок

Ми застосовуємо комплексний підхід до вирішення завдань безпеки. Це означає, що охорона об'єктів здійснюється як технічними засобами (включаючи пультову охорону), так і фізичними постами. Ми невпинно удосконалюємо взаємодію фізичної і технічної охорони, вибудовуючи її, як роботу єдиного цілого.

Окрім охорони стаціонарних об'єктів ми надаємо послуги з охорони культурно-видовищних заходів, супроводу вантажів, транспорту тощо.

Ми не боїмося труднощів і старанно працюємо. Для нас дуже важлива Ваша довіра. Ми в будь-який момент готові відгукнутися і допомогти Вам.

Ваша безпека — наш професійний обов'язок.