Міжнародне охоронне агентство «Груп 1»
Русский | Українська
Про компаніюНаші представництваПостачання обладнанняФізична охоронапультова охоронаПожежна безпекаМонтаж та обслуговуванняНаші клієнтиВакансіїКонтактиЛіцензіїПодякиПреса про нас

Монтаж, встановлення та обслуговування (сервіс) систем технічної безпеки

Працівники охоронного агентства Group 1 можуть створювати комплексні системи технічної безпеки будь-якої складності - від простих до унікальних (для виконання індивідуальних побажань та вимог Замовника).

Система технічної безпеки може включати такі основні підсистеми:

  • підсистема контролю й управління режимним доступом, що забезпечує допуск клієнтів, співробітників і уповноважених осіб на об'єкт за розкладом, встановленим Замовником;
  • підсистема тривожної сигналізації, що працює в автономному режимі;
  • підсистема сигналізації, що працює за принципом тривожної кнопки, яка приводиться в дію уповноваженими особами;
  • підсистема охоронного відеоспостереження та її диспетчеризація, яка забезпечує безперервне (цілодобове) відеоспостереження та взаємодію постів фізичної охорони між собою, а за необхідності - і з групами швидкого реагування та органами правопорядку.

Якщо у Вас вже є змонтована система безпеки, Ви також можете стати нашим клієнтом.

Але найважливіша частина нашої співпраці починається після пуско наладних робіт. Система охорони під`єднується до нашого центрального пульту і починає виконувати своє призначення - охороняти. З моменту пуску контроль за дотриманням регламенту охорони здійснюється цілодобово начальниками підрозділів охорони і групою оперативного контролю агентства.

Інакше бути не може. Ваша безпека – наш професійний обов’язок.