Міжнародне охоронне агентство «Груп 1»
Русский | Українська
Про компаніюНаші представництваПостачання обладнанняФізична охоронапультова охоронаПожежна безпекаМонтаж та обслуговуванняНаші клієнтиВакансіїКонтактиЛіцензіїПодякиПреса про нас

Пультова охорона

Монтаж та підключення обладнання до нашого пульта охорони здійснюється в найкоротші терміни.
А якщо у Вас вже є змонтована охоронна система - наші фахівці під'єднають її до нашого пульта, і Ви негайно перейдете під наш захист.

Тривожна кнопка (кнопка виклику охорони)

Для охорони об'єкта, наприклад, торговельного залу, кнопка встановлюється поряд з касиром, й у разі потреби касир викликає на об'єкт охорону (патрульну машину з підготовленим та екіпірованим екіпажем).

Тривожну кнопку можна встановити навіть у Вас удома. Тоді Ви зможете у будь-який момент викликати на допомогу професіоналів.

Кнопка може бути встановлена стаціонарно або виготовлена як брелок. У цьому разі Ви зможете скористатися нею будь де.

Також Ви можете тримати її у своєму авто. Наша техніка дозволяє приймати сигнали з БУДЬ-ЯКОЇ точки країни. При цьому ми визначимо точне місцезнаходження Вашого автомобіля, що забезпечить його повернення у випадку спроби угону.

Тривожна сигналізація

Система тривожної сигналізації - це не обов'язково кнопка, нею можуть служити датчики, які контролюють приміщення та спрацьовують на рух, розбиття скла, відкривання дверей і т.і.

Такий захист застосовується для охорони території в неробочий час коли на об’єкті немає співробітників. При використанні тривожної сигналізації будь-яка спроба несанкціонованого проникнення призведе до втручання оперативної групи. Швидкість реагування забезпечується черговим оператором центрального пульта охорони, який координує дії мобільних груп і абсолютно точно інформує їх про те, де і яка сигналізація спрацювала.

Тривожна сигналізація не вимагає чергування співробітника на території об’єкту і це робить її оптимальним варіантом для забезпечення Вашого спокою за помірну ціну.

Наша оперативно-чергова служба працює цілодобово.

Режимний доступ

Не всі працівники у Вашій компанії можуть відвідувати бухгалтерію, і вже точно ніхто зайвий не повинен потрапити на склад. Але ж не можливо поставити охоронця біля всіх дверей. Ми пропонуємо встановити системи режимного доступу, які дозволять контролювати всі переміщення по території, що охороняється.

Уявіть собі, що кожен співробітник має свою ключ-карту. Кожні двері запрограмовані на те, кого можна впускати, а кого ні. Наприклад, вантажник своєю картою не може відкрити двері в щитову, а водій - на склад. Отже, працівник не зможе потрапити туди, де йому бути не можна. Крім того, всі переміщення фіксуються, тому пізніше можна чітко, до секунди, встановити, хто і коли залишав своє робоче місце та які приміщення відвідував. Це не сподобається тим, хто  нехлюйствує, але навіщо вони на Вашій фірмі ? Ми пропонуємо скористатися системою режимного доступу, виходячи з Ваших потреб і бажань.

Ваша безпека - наш професійний обов'язок.