Міжнародне охоронне агентство «Груп 1 Сек'юріті»
Русский | Українська
Про компаніюНаші представництваПостачання обладнанняФізична охоронапультова охоронаПожежна безпекаМонтаж та обслуговуванняНаші клієнтиВакансіїКонтактиЛіцензіїПодякиПреса про нас

Фізична охорона

Забезпечувати безпеку мають лише професіонали. Тому особливу увагу ми приділяємо підготовці кадрів. Підрозділи комплектуються персоналом, що має професійний досвід служби в спецпідрозділах силових структур, а також в зонах військових конфліктів під егідою Ради Безпеки ООН. Ми чесно виконали свою роботу тоді, ми виконуємо її і тепер.

При відборі кандидати проходять медичну комісію, перевірку фізичної підготовки, тестування на психофізіологічну стійкість та співбесіду з правових питань. Така багаторівнева та всебічна підготовка дозволяє нашим співробітникам у кризових ситуаціях діяти максимально ефективно та зважено. При цьому наші працівники завжди ввічливі, уважні та коректні щодо відвідувачів і співробітників Замовника.

Наші замовники завжди спокійні за своє майно -  відповідальність за його збереження несемо ми.

Ми виконаємо будь-які Ваші умови: від режиму роботи до форми одягу та екіпіровки співробітників. Ми завжди напоготові: 24 години 7 днів на тиждень. Але не чекайте від нас послаблень або компромісів, коли йдеться про Вашу безпеку. Ми беремо платню не за те, щоб бути поступливими чи зручними - нам платять за професіоналізм. Ми не прагнемо сподобатися своєю м'якістю - ми повинні захистити Вас та Ваших близьких, чого б це нам не коштувало. І ми це зробимо !

Головний принцип охоронного агентства Груп 1 Сек'юріті: Ваша безпека – наш професійний обов’язок.

Наші працівники спеціально навчені ефективно використовувати технічні засоби охорони об'єкта. А групи швидкого реагування завжди готові прийти на допомогу. Працівники охорони екіпіруються засобами індивідуального захисту та надійним радіозв'язком, а групи швидкого реагування використовують сучасні патрульні автомобілі. Ми завжди поруч !